telefon: 605 191 916

   e-mail: pajj@pajj.pl

Treningi i zajęcia

Treningi dla dzieci

Truskawkowa 12, Zielona Góra
Zajęcia: środy i piątki, godz. 17.00 - 18.00
 
Więcej ...
 

Treningi dla dorosłych AZS

Zygmunta Szafrana 6, Zielona Góra
Zajęcia: wtorki o godz: 19.00 - 20.30, czwartki o godz: 17.00 - 18.30
 
Więcej ...
 

Treningi dla dorosłych - Centralne Dojo

 Kąpielowa 7, Zielona Góra
 Zajęcia:  poniedziałki, środy i piątki o godz: 18.00 - 19.30

Więcej ...

Aktualności

 

Najserdeczniejsze życzenia zdrowych,

 

 radosnych i spokojnych Świąt Wielkanocnych,

 

 smacznego jajka w rodzinnej atmosferze życzy:

 

 Prezydent Polskiej Akademii Ju Jitsu

 

  soke Eugeniusz Sikora

 

 

rok szkolny 2016/2017

 

 

EGZAMINY' 2021

 

LISTA  KANDYDATÓW  NA  STOPNIE  MISTRZOWSKIE

POLSKIE  MIĘDZYNARODOWE  KOLEGIUM  DAN WJJF/ WJJKO

DOPUSZCZA  KANDYDATÓW  NA  PODWYŻSZENIE  STOPNI  DAN

 

 

ABDOUL  Romaric,   1° DAN                       Bydgoszcz  (2009)

BANASZEK  Robert,   4° DAN                     Lublin  (2014)

BANASZKIEWICZ Jacek,   1° DAN             Lublin  (2014)

BARTOŚ  Zenon 1° DAN                             Słupsk  (2003)

BIERNACKI  Rafał, 2° DAN                         Lublin  (2014)

BŁOŃSKI Bartłomiej, 2° DAN                     WROCŁAW  (2012)

CALÓW  Jarosław, 1° DAN                         JERZMANICE ZDRÓJ ( 2005)

CIECHOŃSKI Robert, 1° DAN                     LUBLIN  (2014)

CHUDZIK Alicja, 1° DAN                             ZŁOTORYJA   (2017)

CWOJDZIŃSKI Marek, 4° DAN                   ZŁOTORYJA  (2016)

GOLASIŃSKI Mirosław, 1° DAN                  LUBLIN  (2016)

KLOSKOWSKI Dariusz, 1° DAN                  SŁUPSK ( 2009)

KOMAR Kamila, 1° DAN                             ŻAGAŃ  (2012)

KOŚMIDER Krzysztof, 4° DAN                    IRLANDIA  (2016)

KOTLIŃSKI Kamil, 2° DAN                          ŻAGAŃ  (2018)

KRAMARSKI  Błażej, 1° DAN                      JERZMANICE ZDRÓJ  (2005)

KRZYŻANOWSKI  Jarosław, 3° DAN           SŁUPSK  (2009)

KUCZYŃSKI  Wiesław, 5° DAN      WARSZAWA – AWANS  NA  6° DAN

KUJAWA   Dominik, 2° DAN                        GŁOGÓW ( 2004)

MICHALAK Krzysztof, 2° DAN                     ZIELONA GÓRA  (2017)

MIKOŁAJCZYK  Grzegorz, 3° DAN               SŁUPSK  (2009)

MIKUCKI Piotr, 3° DAN                                JELENIA  GÓRA  (2018)

                                      MIKUCKA Joanna, 1° DAN                    JELENIA  GÓRA  (2018)                               

MUCHA  Łukasz, 4° DAN                             SŁUPSK  (2016)

NOWIK  Mirosław, 3° DAN                          ZIELONA  GÓRA  (2016)

ONISZCZUK Wojciech, 1° DAN                   WROCŁAW   (2015)

ORZECHOWSKI Bartosz, 1° DAN                LUBLIN  (2014)

OSADOWSKI  Przemysław, 2° DAN           KOSZALIN  (2000)

PAŁKA Robert, 1° DAN                               NOWA  SÓL  (2016)

PALICZEK Wiesław, 2° DAN                       SŁUPSK  (2017)

PODGÓRNIAK Zygmunt, 3° DAN               SŁUPSK  (2018)

PRUCHNIAK  Marzena, 2° DAN                 ZIELONA  GÓRA  (2000)

RŻYSKO Janusz , 4° DAN                           USTKA (2016) 

SANOWSKI  Paweł, 4° DAN                       ZIELONA  GÓRA  (2016)

STETSKO Taras, 3° DAN                             USTKA  (2015)

SYROKA  Mieczysław, 2° DAN                   LUBLIN  (2018)

SUŁEK Tomasz, 1° DAN                              JERZMANICE  ZDRÓJ  (2012)

TOMIAK Radosław, 2° DAN                       ZIELONA  GÓRA  (2014)

TOMIAK Tomasz, 2° DAN                          ZIELONA  GÓRA  (2015)

TWARÓG Aldona, 2° DAN                         ZIELONA  GÓRA  (2017)

WOJCIEKIEN Wiktor, 1° DAN                    SŁUPSK  (2016)

WOŻNIAK Stanisław, 2° DAN                   ZŁOTORYJA (2018)

Pokaż wszystkie aktualności

IV OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ SZTUK WALKI

pod patronatem Prezydenta Miasta Zielonej Góry

 

03 kwietnia 2016 r. ZIELONA GÓRA

 

(NIEDZIELA)

 

Organizator:

Urząd Miasta Zielona Góra

Zielonogórska Federacja Dalekowschodnich Sportów i Sztuk Walki

Polska Akademia JU JITSU

Zielonogórskie Centrum JU JITSU – KOBUDO

 

Miejsce:

Hala sportowa – CENTRUM REKREACYJNO-SPORTOWEGO

Zielona Góra, ul. Sulechowska 41

 

Prawo startu:

- zawodniczki i zawodnicy (wszystkie grupy wiekowe),

którzy posiadają:

1. ubezpieczenie NNW.

2. zgodę rodziców, opiekuna prawnego (oświadczenie rodziców)

3. ważną legitymację z foto. lub budo-pass, itp.,

4. aktualne badania sportowo – lekarskie.

 

Startowe:

Pobierana jest opłata startowa za udział w zawodach           

w kwocie 30 zł. 

 

Konkurencje i kategorie wiekowe:                      

G R A P P L I N G :

DZIEWCZĘTA I CHŁOPCY

 

WIEK ZAWODNIKÓW

WAGA

RODZAJ

2009 (do lat 7)

i młodsi

Zawodnik najlżejszy,

waga co 3 kg

Walka w parterze

NE – WAZA

 

DOPUSZCZA SIĘ 3 KATEGORIE WAGOWE !!!

D Z I E C I

 

WIEK ZAWODNICZEK

DZIEWCZĘTA

CHŁOPCY

 

2008 – 2006

8 – 10 lat

Do

35 kg

+ 35 kg 

Do

38 kg

+ 38 kg

 

M Ł O D Z I K

 

WIEK ZAWODNICZEK

DZIEWCZĘTA

CHŁOPCY

 

2005 – 2002

11 – 14 lat

Do

41 kg

+ 41 kg

Do

47 kg

+ 47 kg 

 

 

K A D E C I

 

WIEK ZAWODNIKÓW

KOBIETY

MĘŻCZYŹNI

 

2001 – 2000

15 – 16 lat

Do

55 kg

+ 55 kg 

Do

60 kg

+ 60 kg

 

 

J U N I O R Z Y

 

WIEK ZAWODNIKÓW

KOBIETY

MĘŻCZYŹNI

 

1999 – 1998

17 – 18 lat

Do

60 kg

+ 60 kg 

Do

70 kg

+ 70 kg

 

S E N I O R Z Y

 

WIEK ZAWODNIKÓW

KOBIETY

MĘŻCZYŹNI

 

1997 i starsi

od 19 lat

DO

70 kg

+ 70 kg

Do

75 kg

+ 75 kg

 

 

S Ę D Z I O W A N I E – G R A P P L I N G :

1. Czas walki efektywnej wynosi – 2 minuty.

2. Obowiązują jedynie trzymania.

3. Czas trzymania:

 

KOKA – 10 sek. (3 pkt)

YUKO – 15 sek (5 pkt)

WAZA ARI – 17 sek. (7 pkt)

IPPON – 20 sek. (10 pkt)

 

4. Walka zakończona – przez wskazanie – 1 pkt.

5. Kary – zawodnik za popełnione przewinienia otrzymuje kary (wg PAJJ)

 

Program turnieju:

godz. 08. 00 – 09. 30 – ważenie i weryfikacja zawodników

godz. 09. 40 – 10. 00 – odprawa sędziów i kierowników ekip

godz. 10. 10 – 10. 30 – rozgrzewka zawodników

godz. 10. 35 – rozpoczęcie walk eliminacyjnych / półfinały

godz. 11. 00 – OFICJALNE OTWARCIE TURNIEJU

godz. 13. 30 – 14. 00 – posiłek dla uczestników turnieju

godz. 14. 00 – finały do zakończenia

wręczanie medali, dyplomów, pucharów

 

2. KATA JU JITSU PARAMI

Dzieci – Młodzik

System uproszczony

Do lat 12

(dziewczęta i chłopcy)

każdy z zawodników prezentuje

po 1 - technice – kombinacji

chwyty

uderzenia – kopnięcia

 

 

JUNIOR – SENIOR

SYSTEM MIĘDZYNARODOWY

 

 

BEZ WZGLĘDU NA PŁEĆ

Każdy z zawodników prezentuje

po 1 technice – kombinacji

z zestawów:

 

CHWYTY

UDERZENIA – KOPNIĘCIA

NARZĘDZIA

 

3. SPORT KEN – JUTSU

Do 12 lat

+ 140 cm

 

JUNIORZY – SENIORZY

RODZAJ

Wiek dowolny

+ 190 cm

 

Sprawy sporne:

Protesty (tylko na piśmie) rozstrzyga sędzia główny turnieju.

POTWIERDZENIE UDZIAŁU EKIPY – KLUBU/ SEKCJI

DO 26 marca 2016

 

 

 

 

 

 

 

K O N T A K T

 

tel. 605 191 916

e'mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.