telefon: 605 191 916

   e-mail: pajj@pajj.pl

Zgodnie z regulaminem PAJJ

STRUKTURA POLSKIEGO KOLEGIUM DAN

Polskiej Akademii JU JITSU (Światowa Organizacja JU JITSU – KOBUDO)

 

 

 

 

PRZEWODNICZĄCY Polskiego Kolegium DAN PAJJ – WJJKO

SOKE Eugeniusz SIKORA 

10° DAN JU JITSU – KOBUDO

 

RADA GŁÓWNEJ KOMISJI P. K. Dan prawo egzaminowania na terenie całej Polski… ˇ

  • DYREKTOR TECHNICZNY
  • KOORDYNATOR WSCHODNIEJ POLSKI
  • KOORDYNATOR ZACHODNIEJ POLSKI
  • KOORDYNATOR POŁUDNIOWEJ POLSKI
  • KOORDYNATOR MIĘDZYNARODOWY

 

KOMISJE KYU i DAN PAJJ – WJJKO

Dyrektor Techniczny Polskiej Akademii JU JITSU powołuje na okres 2 lat

Komisje Egzaminacyjne KYU i DAN PAJJ – WJJKO,

Egzaminatorów Związkowych i Egzaminatorów Klubowych

w składach:

 

KOMISJA KYU i DAN

REJON ŚRODKOWO – POLSKIˇ

siedziba w Bydgoszczy – Dyrektor Techniczny PAJJ

komisja wg potrzeb

 

REJON WSCHODNIEJ POLSKIˇ

siedziba w Lublinie – hanshi Waldemar POPIELA, 10° DAN

Koordynator Wschodniej Polski – przewodniczący

renshi Andrzej KOWALCZYK, 6° DAN 

sensei Marek KRZEWIŃSKI, 4° DAN 

 

REJON ZACHODNIEJ POLSKIˇ

siedziba w Zielonej Górze – soke Eugeniusz SIKORA, 10° DAN

Przewodniczący

shihan Maciej SIKORA, 6° DAN 

 

 REJON POŁUDNIOWEJ POLSKIˇ

siedziba we Wrocławiu – hanshi Kacper RADZKI, 9° DAN

Koordynator Południowej Polski – przewodniczący

sensei Marek CWOJDZŃSKI, 4° DAN – członek

 

REJON PÓŁNOCNEJ POLSKIˇ

siedziba w Słupsku – Dyrektor Techniczny PAJJ

komisja wg potrzeb

 

FEDERACJA (MIĘDZYNARODOWA)

SPOTÓW i SZTUK WALKI – JU JITSUˇ

siedziba w Zielonej Górze 

Dyrektor Techniczny PAJJ – przewodniczący

hanshi Andrew WALNER, 10° DAN 

shihan Maciej SIKORA, 6° DAN 

 

EGZAMINATORZY ZWIĄZKOWI - KRAJOWI

Daniel GŁOWACKI, 10° DAN – SZCZECIN

Waldemar POPIELA, 10° DAN – LUBLIN

Andrew WALNER, 10° DAN – RZYM

Kacper RADZKI, 9° DAN – WROCŁAW

Maciej SIKORA, 6° DAN – ZIELONA GÓRA

Marcin GAWLIK, 6° DAN – SŁUPSK

Andrzej KOWALCZYK, 6° DAN – LUBLIN

Adam GRAJEWSKI, 6° DAN – ŁÓDŹ

Maciej TOMCZAK, 6° DAN – BYDGOSZCZ

 

EGZAMINATORZY  KLUBOWI

Robert GEMBARA, 4° DAN – ŻAGAŃ

Marek CWOJDZIŃSKI, 4° DAN – ZŁOTORYJA

Łukasz MUCHA, 4° DAN – SŁUPSK

Krzysztof KOŚMIDER, 4° DAN – NAAS/ IRLANDIA

Marek KRZEWIŃSKI, 4° DAN – LUBLIN

Piotr MIKUCKI, 3° DAN – JELENIA GÓRA

Bartłomiej BŁOŃSKI, 2° DAN – GÓRA

Aldona TWARÓG, 2° DAN – ZIELONA GÓRA

Joanna MIKUCKA, 1° DAN – JELENIA GÓRA

 

Przewodniczący Polskiego Kolegium DAN
P A J J – W J J K O

Soke Eugeniusz SIKORA
10° DAN  JU JITSU – KOBUDO