telefon: 605 191 916

   e-mail: pajj@pajj.pl

Treningi i zajęcia

Treningi dla dzieci

Truskawkowa 12, Zielona Góra
Zajęcia: środy i piątki, godz. 17.00 - 18.00
 
Więcej ...
 

Treningi dla dorosłych AZS

Zygmunta Szafrana 6, Zielona Góra
Zajęcia: wtorki o godz: 19.00 - 20.30, czwartki o godz: 17.00 - 18.30
 
Więcej ...
 

Treningi dla dorosłych - Centralne Dojo

 Kąpielowa 7, Zielona Góra
 Zajęcia:  poniedziałki, środy i piątki o godz: 18.00 - 19.30

Więcej ...

Aktualności

 

W dniu dzisiejszym w Zaborze odbył się I Ogólnopolski Turniej Ju Jitsu.

Gościem honorowym był soke Eugeniusz Sikora- Prezydent Polskiej Akademii Ju Jitsu, który

uroczyście wręczył certyfikaty na wyższe stopnie kyu dzieciom z klubu ,,Tora,, Ju Jitsu.

 

   

 

 

D E C Y Z J A DYREKTORA TECHNICZNEGO  NR 74 (01) 2024 r.

 

 

  Awansuję za szczególne zasługi na rzecz Akademii i Ju Jitsu :

 

  na 7 DAN JU JITSU- KOBUDO: ANDRZEJ KOWALCZYK, LUBLIN

  na 6 DAN JU JITSU- KOBUDO: ŁUKASZ MUCHA, SŁUPSK

 

  Egzamin techniczny JU JITSU - KOBUDO:

 

  na 5 DAN JU JITSU- KOBUDO: PIOTR MIKUCKI, JELENIA GÓRA

  na 5 DAN JU JITSU- KOBUDO: MAREK KRZEWIŃSKI, LUBLIN

  na 4 DAN JU JITSU- KOBUDO: ROBERT PAŁKA, KONOTOP

  na 1 DAN JU JITSU- KOBUDO: KRZYSZTOF NOWAK, JELENIA GÓRA

  na 1 DAN JU JITSU- KOBUDO: AGATA PAŁKA, KONOTOP

  na 1 DAN JU JITSU- KOBUDO: DOMINIK TKACZYK, LUBLIN

  na 1 DAN JU JITSU- KOBUDO: KACPER ZAKRZEWSKI, ZŁOTORYJA

Dnia 18 maja 2024roku jeleniogórski klub Ju Jitsu ,,ANTEI,, obchodził swoje 10- lecie. Uroczystość zorganizowana przez założycieli Asię i Piotra Mikuckich przebiegała we wspaniałej, miłej atmosferze. Głównym zaproszonym gościem był Soke Eugeniusz Sikora, Prezydent Polskiej Akademii Ju Jitsu, który wręczył nominacje na wyższe stopnie wtajemniczenia. Uroczyście ,w poczet Akademii, został przyjęty nowy klub Ju Jitsu w Czernicy.

 

     

Pokaż wszystkie aktualności

 

 

EGZAMINY' 2021

 

LISTA  KANDYDATÓW  NA  STOPNIE  MISTRZOWSKIE

POLSKIE  MIĘDZYNARODOWE  KOLEGIUM  DAN WJJF/ WJJKO

DOPUSZCZA  KANDYDATÓW  NA  PODWYŻSZENIE  STOPNI  DAN

 

 

ABDOUL  Romaric,   1° DAN                       Bydgoszcz  (2009)

BANASZEK  Robert,   4° DAN                     Lublin  (2014)

BANASZKIEWICZ Jacek,   1° DAN             Lublin  (2014)

BARTOŚ  Zenon 1° DAN                             Słupsk  (2003)

BIERNACKI  Rafał, 2° DAN                         Lublin  (2014)

BŁOŃSKI Bartłomiej, 2° DAN                     WROCŁAW  (2012)

CALÓW  Jarosław, 1° DAN                         JERZMANICE ZDRÓJ ( 2005)

CIECHOŃSKI Robert, 1° DAN                     LUBLIN  (2014)

CHUDZIK Alicja, 1° DAN                             ZŁOTORYJA   (2017)

CWOJDZIŃSKI Marek, 4° DAN                   ZŁOTORYJA  (2016)

GOLASIŃSKI Mirosław, 1° DAN                  LUBLIN  (2016)

KLOSKOWSKI Dariusz, 1° DAN                  SŁUPSK ( 2009)

KOMAR Kamila, 1° DAN                             ŻAGAŃ  (2012)

KOŚMIDER Krzysztof, 4° DAN                    IRLANDIA  (2016)

KOTLIŃSKI Kamil, 2° DAN                          ŻAGAŃ  (2018)

KRAMARSKI  Błażej, 1° DAN                      JERZMANICE ZDRÓJ  (2005)

KRZYŻANOWSKI  Jarosław, 3° DAN           SŁUPSK  (2009)

KUCZYŃSKI  Wiesław, 5° DAN      WARSZAWA – AWANS  NA  6° DAN

KUJAWA   Dominik, 2° DAN                        GŁOGÓW ( 2004)

MICHALAK Krzysztof, 2° DAN                     ZIELONA GÓRA  (2017)

MIKOŁAJCZYK  Grzegorz, 3° DAN               SŁUPSK  (2009)

MIKUCKI Piotr, 3° DAN                                JELENIA  GÓRA  (2018)

                                      MIKUCKA Joanna, 1° DAN                    JELENIA  GÓRA  (2018)                               

MUCHA  Łukasz, 4° DAN                             SŁUPSK  (2016)

NOWIK  Mirosław, 3° DAN                          ZIELONA  GÓRA  (2016)

ONISZCZUK Wojciech, 1° DAN                   WROCŁAW   (2015)

ORZECHOWSKI Bartosz, 1° DAN                LUBLIN  (2014)

OSADOWSKI  Przemysław, 2° DAN           KOSZALIN  (2000)

PAŁKA Robert, 1° DAN                               NOWA  SÓL  (2016)

PALICZEK Wiesław, 2° DAN                       SŁUPSK  (2017)

PODGÓRNIAK Zygmunt, 3° DAN               SŁUPSK  (2018)

PRUCHNIAK  Marzena, 2° DAN                 ZIELONA  GÓRA  (2000)

RŻYSKO Janusz , 4° DAN                           USTKA (2016) 

SANOWSKI  Paweł, 4° DAN                       ZIELONA  GÓRA  (2016)

STETSKO Taras, 3° DAN                             USTKA  (2015)

SYROKA  Mieczysław, 2° DAN                   LUBLIN  (2018)

SUŁEK Tomasz, 1° DAN                              JERZMANICE  ZDRÓJ  (2012)

TOMIAK Radosław, 2° DAN                       ZIELONA  GÓRA  (2014)

TOMIAK Tomasz, 2° DAN                          ZIELONA  GÓRA  (2015)

TWARÓG Aldona, 2° DAN                         ZIELONA  GÓRA  (2017)

WOJCIEKIEN Wiktor, 1° DAN                    SŁUPSK  (2016)

WOŻNIAK Stanisław, 2° DAN                   ZŁOTORYJA (2018)